Профессор оқытушы құрамы

1. "Филология және гуманитарлық білім" факультеті

1. "Педагогика және психология" кафедрасы

1. Аяшев Оңалбай Аяшұлы
2. Абдуллаева Жазира Дайрабайқызы
3. Дәуірхан Зере Жанболатқызы
4. Жалбырова Гаухар Тнышбековна
5. Мыңжасарова Гүллола Абайқызы
6. Ныгымбетова К.Н.
7. Орманова Зауре Құрбанбайқызы
8. Таштауова Жанар Хандилдавна
9. Тулебаева Улмекен Болекбайқызы

2. "Білім беру технологиялары" кафедрасы
1. Ахметова Гульнара Батырбековна
2. Балабаева Айымкуль Идирисовна
3. Кокумбаева Торғай Игеновна
4. Исаева Кулайна
5. Дүйсеханов Темірхан Өмірханұлы
6. Саттарова Жадыра
7. Теңізбаева Гүлжазира Асқарбекқызы
8. Файзиев Нұржан Сапарханұлы
9. Шаманбетова Назира Қасқырқызы
10. Эшмуратов Аблиманап

3. "Шетел тілдері" кафедрасы
1. Авдонин Владимир Викторович
2. Ахметова Шарикуль Матовна
3. Даулет Гүлнұр Мәлікқызы
4. Жалалов Жамол Жалалович
4. Исламова Мухаббат Михтибаевна
5. Қарабаева Асем Аскаровна
6. Лайлиева Илимкан Джумакановна
7. Мингбаев Нұрлан Жақыпұлы
8. Махматкулов Холмурод Махмудович
9. Муратова Гулвира
10. Назар Диана Бейбітхожақызы
11. Равшанов Махмуд
12. Пак Ирина Владимировна
13. Раимов Абдурасул Бахадырович
14. Рәшева Мөлдір Игілікқызы
15. Шамова Индира Арыстанқызы.

4. "Отан және шетел тарихы" кафедрасы
1. Апашева Сабира Нұрбайқызы
2. Азизбекова Айжамал Сұлтанбекқызы
3. Дошманов Ескендір Қиятұлы
4. Досқараева Меруерт Абдумаликовна
5. Зоржанова Айсұлу Асиловна
6. Исмайлова Кулайым Бердалиевна
7. Исабеков Берік Даутбаевич
8. Құдайбергенова Айжамал Ибрагимқызы
9. Қозыбай Абай Аралбекұлы
10. Мамраимов Серік Дәулетұлы
11. Мамадияров Марат Дүйсенович 
12. Мамытов Медет Мамытұлы
13. Мейірбеков Мырзабай Балтабаевич
14. Орынбеков Шымбай
15. Ускембаева Гүльнур Жексегуловна
16. Уразбаев Абдукарим Кендирбаевич
17. Токмурзаев Бакыт Салманович
18. Турманов Амангелди Кайпович

5. "Қазақ тілі мен әдебиеті" кафедрасы
1. Абенова Лаззат Усмановна
2. Байболова Айжан Жанасбековна
3. Балтабаева Г.
4. Батырханова Светлана Батырхановна
5. Бекмырза Сұлушаш Бекмырзақызы
6. Бейсенова Манет Сейтбаевна
7. Боранбаева Ақтолқын Раисбекқызы
8. Нұрбек Мұрат Анарбайұлы
9. Раеева Гүлсим Асқарқызы
10. Сейлиханова Нағима
11. Мұса Нұрбала Бекболатқызы
 


2. "Жаратылыстану" факультеті

1. "Бағдарламалық қамтамасыз ету" кафедрасы
1. Алипбаев Тұрар Назарұлы
2. Алтынбеков Сәрсенбек Елмұратұлы
3. Асилбаева Айгуль Пашировна
4. Бекболотов Дуйшенкул
5. Дыйканов Салморбек Карбозович
6. Жанабаев Жолдас Дүйсебайұлы
7. Лесбаев Ержан Дүйсенбаевич
8. Лутфуллаев Рустам Ахмедович
9. Наримов Шермат
10. Рузыбаев Асқар Жиянбекович
11. Салихова Гүлжан Халтуреевна
12. Сапарбаев Талғат
13. Сарайбаев Молдабек Шыныбекұлы
14. Тастеков Нұрбек Қалдарбекұлы
15. Ташбулов Нормамат

2. "Жоғары математика және физика" кафедрасы
1. Бердалиев Есенали
2. Бердалиева Тила Досыбековна
3. Динасилова М.Б.
4. Жолдасов Сазахан Аманұлы
5. Казакбаев Ж.
6. Мааткеримов Нурсапар Оролбекович
7. Мамбетакунов Эсенбек
8. Наримов Шермат
9. Сапаков Д.А.
10. Тилеубергенова Г.И.

3. "Жаратылыстану ғылымдар" кафедрасы
1. Абдукадырова Гулчехра Абдусаматовна
2. Абдуразова Перизат Әділбекқызы
3. Алдабергенова Айгул Қалмұратқызы
4. Арыстан Арайлым Құдайбергенқызы
5. Ахынова Ұлбике Саулебековна
6. Әбдібаева Элбира Умбеталықызы
7. Ибраймов Чинасбек
8. Исабеков Рахим
9. Қобланова Онгаркул Нұрмұхамбетқызы
10. Козыбаева Майра
11. Кошкаров Рысмұхамет Аманқұлұлы
12. Мадыханова Құндыз Сейілқызы
13. Мусаев Хасан Абдуманапович 
14. Нурматова Бувижан Абдухадировна
15. Рысбаев Серикбай Балтаевич
16. Сапарбаева Жадыра
17. Толендина Ақмарал

 


3. "Дизайн және өнер" факультеті

1. "Өнер" кафедрасы
1. Абдикаримова Алтынай Қарабекқызы
2. Абдухаликов Курмангазы Дуйсенбекович
3. Августанович Татьяна Святославовна
4. Бишанов Мақсат Болысбайұлы
5. Бөрі Иса
6. Жорабеков Серікбай Құлышұлы
7. Кенжебек Жазира Базарқызы
8. Конакбаева Ұлжамал Жандаралиевна
9. Қожағұлова Гүлнар Есенқызы
10. Қосан Ғабит Жамалбекұлы
11. Манапов Атамурат Жарылқапұлы
12. Амирғазин Ерлан Қайртаевич
13. Мусабаев Бекзат Найзабекұлы
14. Небесаева Жанар Орынбековна
15. Сапарбаева Ұлданай Әлібекқызы
16. Сүттібаева Жанар Калмухамбетовна
17. Сындарова Жанар Абибуллаевна


4. "Дене тәрбиесі және спорт" факультеті

1. "Дене шынықтыру және спорт" кафедрасы
1. Азимбаев Жадигер Азимбаевич
2. Әбіш Ержан Төребекұлы
3. Іңкәрбеков Данияр Базарханұлы
4. Козбаев Ерлан Усербаевич
5. Нұржан Нұрбақыт Нұржанұлы
6. Сапарбеков Нурмухан Сапакович
7. Туребеков Биржан Анарбекович

5. "Заңтану, экономика және қашықтықтан оқыту" факультеті

1. "Құқық және экономика" кафедрасы
1. Адамбекова Мейрамкүл Тұңғышбекқызы
2. Ахметов Кумар Нургалиевич
3. Байсалова Жаныл Молдобаевна
4. Бакиров Ержан Амангелдіұлы
5. Бегулиева Айгерим Тутановна
6. Бердібеков Хабибула
7. Досымбекова Роза Шекербекқызы
8. Сартпаева Ұлданай Қараханқызы
9. Ихласова Мира Жарбосынқызы
10. Садикова Дина Нарзуллаевна
11. Оралова Зауре Мекенбаевна 
12. Райхан Аяжан Асанқызы
13. Тәжітаев Кайрат Сеилович
14. Төребаева Алма Серікқызы
15. Утенов Жумахан Жаркынбекович