Мақтанышымыз түлектеріміз
2000-2011 жылдар аралығында
«Сырдария» университетін бітірген түлектер туралы мәлімет

«Махтарал» ауданыда қызмет істейтіндер: 662 адам
«Сырдария» университетінің бітірген түлектер туралы мәлімет

Оқу жылы

Бітірген түлектер саны

1

1999-2000

209

2

2000-2001

418

3

2001-2002

459

4

2002-2003

309

5

2003-2004

718

6

2004-2005

758

7

2005-2006

538

8

2006-2007

797

9

2007-2008

904

10

2008-2009

849

11

2009-2010

806

12

2010-2011

761

Барлығы

7526

“Сырдария” университетінің бітірген магистранттар туралы мәлімет.

Оқу жылы

Бітірген түлектер саны

1

2007-2008

15

2

2008-2009

10

3

2009-2010

12

4

2010-2011

8

Барлығы

45

Университет мақтаныштары

Аты-жөні

Қызмет орны мен қызметі

Бітірген жылы

Мамандығы

1

Абжанов Адильхан Досыбаевич

Мақтарал ауданы әкімінің І-орынбасары

2009-2011

Құқықтану

2

Тулбасиев Садуахас Айбатиллаевич

ОҚО бойынша экономикалық қылмыстарға ж/е сыбайлас жемқорлыққа қарсы күрес департаменті. Тергеу басқармасының бақылау-әдістемелік бөлімінің бастығы қаржы полиция майоры (Шымкент қаласы

2009-2011

Қаржы

3

Елшибаев Муслим Сарсенбекұлы

Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық инистутының бухгалтерия бөлімінің есепші (Шымкент қаласы)

2009-2011

Құқықтану

5

Оңалбайұлы Серік

Астана қаласының әкімшілігінің бас маманы

2009-2011

Құқықтану

6

Утебеков Жусип Мырзабекович

Шымкент қаласы Күзет полициясының кіші сержанты

2000-2004

Қазақ тілі мен әдебиеті

7

Мамытов Баубек Даутович

Қ.Жандарбеков атындағы Жетісай драма театрының

2002-2006

Қазақ тілі мен әдебиеті

8

Сапарбаева Ақбаян Әбенқызы

Қазақстан телеарнасы “Жан жылуы” бағдарламасының жүргізушісі (Алматы қаласы)

2001-2006

Журналистика

9

Мантаева Аягул

 

Республикалық қоғамдық-саяси Қазақ әдебиеті газетінің меншікті тілшісі (Алматы қаласы)

2001-2006

Қазақ тілі мен әдебиеті

10

Өмірбекова Гаухар Базарбайқызы

Халыққа қызмет көрсету орталығы ЦОН инспектор

1999-2003

Тарих география

11

Айдаров Талғат Бауыржанович

Жетісай медициналық колледжінің оқытушысы

2000-2004

Тарих география

12

Анарбеков Талғат Шоханович

Жетісай медициналық колледжінің оқытушысы

2001-2005

Тарих география

13

Нурымбетов Мурат Жангалиевич

Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік педагогикалық инистутының Жастар комитеті (Шымкент қаласы)

2006-2010

Тарих

14

Қойлыбаев Нурлан Назаркасымович

Ғ.Мұратбаев атындағы педагогикалық колледжінің оқу бөлімінің бастығы

1999-2003

Тарих география

15

Тұрысбеков Берік Турагелдиевич

Халыққа қызмет көрсету орталығы ЦОН инспектор

2006-2010

Физика

16

Мамыр Нұрдаулет

Қазақстан темір жолдары, қаржыгер (Сарыағаш қаласы)

2006-2010

Қаржы

17

Жұманазаров Бекжан

Мақтаарал ауданының Сот орындаушылар бөлімі, Кеңсе маманы

2006-2010

Құқықтану

18

Бердикулов Мурат Бауыржанович

АҚ “Халық банк” Мақтаарал аудандық бөлімінің кассирі

2006-2010

Қаржы

19

Қонарова Ақмарал Қонысбайқызы

“Экофарм” менеджер

2006-2010

Есеп және аудит

20

Исахов Болат Базаралиевич

Мақатарал аудандық емханасы бухгалтері

2006-2010

Есеп және аудит

21

Налибаев Гулсинай

Мақтаарал аудандық Салық комитетінін бас маманы

2004-2008

Қаржы

22

Қасымов Қурбанбек

Мақтаарал аудандық әкімшілігі “Экономика және қаржы” бөлімі маманы

2004-2009

Қаржы

23

Алимов Қонысбек Шайыпович

Мақатарал аудандық емханасы бухгалтері

2006-2010

Қаржы

24

Мырзабеков Жандос

Халыққа қызмет көрсету орталығы ЦОН инспектор

2005-2010

Экономика

25

Қалдыбаев Есбол

АҚ “Қаз пошта” Мақтарал аудандық бөлімінің бас есепшісі

2008-2010

Есеп және аудит

26

Буданов Айберген Айдарханович

АҚ “Халық банк” Мақтаарал аудандық бөлімінің бас маманы

2005-2009

Қаржы

27

Бекжігітов Қайрат

“Ұлар Үміт” зейнатақы қоры, маманы

2004-2008

Қаржы

28

Мамасеитов Казыбек Турекулович

Мақтарал ауданының Қазынашылығы ,маманы

2000-2004

Информатика

29

Гаппаров Жомарт Жаппарович

МАІІБ 2 ПБ,криминалист

2001-2005

Құқықтану

30

Тузелов Курмангазы Сунарбекович

МАІІБ 2 ПБ,криминалист

2000-2004

Құқықтану

31

Ботаев Ильяс Қуанышбекович

Мақтаарал аудандық білім басқарамасының бухгалтері

2005-2009

Қаржы

32

Гаппаров Бақытжан Жаппарович

Сот орындаушы

2005-2009

Құқықтану

33

Тулешов Ержан Тулебаевич

“Күзет” МКҚБ сержанты

2008-2011

Құқықтану

34

Джураев Мухтар Уразбаевич

Сот орындаушы

2008-2011

Құқықтану

35

Алиев Болат Куанышбековна

Сот орындаушы

2002-2006

Құқықтану

36

Кундильдаева Гулшірін Куанышбековна

Ғ.Мұратбаев атындағы педагогикалық колледжінің заңгері

2006-2009

Құқықтану

37

Алтенов Сакен Сламбекович

АҚ “Халық банк” Мақтаарал аудандық бөлімінің бас маманы

2008-2011

Қаржы

38

Турсунов Аббос Журабайұлы

Ғ.Мұратбаев атындағы педагогикалық колледжінің оқытушысы

2003-2007

ДШС

39

Егембердиева Жанат Куттыбекқызы

Мақтарал ауданының СЭС, кассирі

2006-2009

Биология

40

Кантаров Алгырбек

Бірлік су пайдаланушылар қауымдастығының бас есепшісі

 

Есеп және аудит

41

Нурхатов Асхат

Шекара қызметкері (Сарыағаш қаласы)

2007-2010

Құқықтану

42

Дуйсенбеков Сагидулла Дуйсенбековна

Ішкі істер қызметкері

2003-2011

Құқықтану

43

Ятаев Жанарыс

Жетісай медициналық колледжінің оқытушысы

2009-2011

ДШС

44

Журашев Бахадур Киронович

Әскери бөлім шекарашы (Орал қаласы)

2007-2011

ДШС

45

Ишматов Ырысалы

Әскери бөлім шекарашы (Мырзакент қалашығы)

2006-2011

БӨС

46

Сапаров Кабланбек

Ішкі істер қызметкері

2007-2011

Құқықтану

47

Ахтанова Салтанат Көбейқызы

МГТУ “Өнер” кафедра меңгерушісі

 

Музыкалық білім

48

Ахметова Раукен Кыдырмановна

Ғ.Мұратбаев атындағы педагогикалық колледжінің оқытушысы

2002-2007

Музыкалық білім

49

Ахметов Бірлікхан Серікұлы

Өнер мектебі оқытушысы (Астана қаласы)

2003-2008

Музыкалық білім

50

Уразбеков Нуржан Тұрсынбекұлы

Қ.Жандарбеков атындағы драма театрының әншісі

 

Музыкалық білім

 

Қасымова Құралай Қалатбекқызы

Ш.Қалдаяқов атындағы филармония әншісі (Шымкент қаласы)

 

Музыкалық білім

 

Калыбекова Нургул

ОҚО М.Әуезов университетінің оқытушысы (Шымкент қаласы)

 

Музыкалық білім

 

Оразбаев Сабит Баржаксыулы

ОҚО М.Әуезов университетінің оқытушысы (Шымкент қаласы)

2000-2004

Музыкалық білім

 

Шукирбаева Жұлдыз Қабылбекқызы

ОҚО М.Әуезов университетінің оқытушысы (Шымкент қаласы)

2002-2006

Музыкалық білім

 

Байзақова Амангул Нуржановна

Қ.Жандарбеков атындағы драма театрының әншісі

 

Музыкалық білім

 

Мотыева Акмарал Қожахметқызы

Ақтау филармония әншісі

 

Музыкалық білім

 

Юсупбеков Исламбек Убайдуллаевич

Астана студия тілшісі (Астана қаласы)

 

Музыкалық білім

 

Жунисбекова Майра

ОҚМИ оқытушысы

 

Музыкалық білім

 

Абаева Алия Еркиновна

Жетісай медициналық колледжінің психологі

2007-2010

Педагогика ж/е психология

 

Джунисбекова Акмарал

“Нұр Орда” қазақ түрік лицейі (Астана қаласы)

2005-2009

Педагогика ж/е психология

 

Медетбаев Оразалы Сейтжаббаровна

Аудандық білім бөлімінің қойма меңгерушісі

2006-2010

Биология

 

Мамедов Мамед Султанулы

Шымкент қаласы ІІД

2006-2010

ДШС

 

Сакиев Ербол Абайұлы

Балалар жасөспірім спорт мектебінің жаттықтырушысы (Шардара қаласы)

2007-2010

ДШС

 

Жүнісбеков Жәнібек Намазұлы

Ғ.Мұратбаев атындағы педагогикалық колледж оқытушысы

2003-2007

ДШС

“Сырдария” университетін бітірген педагогикалық мамандық бойынша қызмет атқарып журген түлектердің тізімі

Қызмет атауы

Саны

1

Мектеп басшылары (директорлар)

9

2

І-санатты, директордың оқу ісі жөніндегі және тәрбие ісі жөніндегі орынбасарлары, педагог-психолог ұстаздар

35

3

Жоғарғы санатты ұстаздар

5

4

І-ші санатты ұстаздар

80

5

ІІ-ші санатты ұстаздар.

115

6

Ұстаздық етіп жүрген санаты жоқ мұғалімдер.

315

Ауданда педагогикалық бағытта жүрген жалпы ұстаздар саны

559

Мектеп басшылары.

 

Аты-жөні

Қызмет орны мен қызметі

Бітірген жылы

Мамандығы

1

Таленов Ербол Максутович

Қазыбек би ж.о.м. директоры

1998-2002

Тарих

2

Дехканов Гузарбай Турушевич

Турсын Заде ж.о.м. директоры

2005-2007

Тарих

3

Елшібаев Болатбек Күлішұлы

 

Әбдалиев ж.о.м. директоры

2005-2007

Тарих

4

Кумисбаев Кутимурод Рахатович

Рудаки ж.о.м. директоры

2003-2005

Математика

5

Атабаева Динара Омаровна

 

Т.Бигельдинов ж.о.м. директоры

2004-2006

Шет тілі

6

Ахметова Саулеш Айдарқызы

№119 ж.о.м. директоры

1999-2003

Шет тілі

7

Сейдуалиева Сәуле Жупарбековна

А.Тұяқбаев ж.о.м. директоры

2000-2004

Қазақ тілі мен әдебиеті

8

Балтаев Асқар Турсынович

Жеңістің -50 жылдығы ж.о.м. директоры

1999-2003

География

9

Сазанбаев Нурлан Тасбергенұлы

Т.Тәжібаев атындағы ОМ директоры

2008-2010

Тарих

Жоғарғы санатты ұстаздар.

Аты-жөні

Мамандығы

Қызмет орны мен қызметі

Бітірген жылы

Санаты

1

Гаврилов Валентин Петрович

Дене шынықтыру

Әл-Фараби ж.о.м. АӘД жетекшісі

1998-2002

жоғ.

2

Бусаханова Райхан Төрткүлбайқызы

Жоғары география

Ш.Бектасов

Мұғалім

1999-2003

жоғ.

3

Макшанова Надежда Владимировна

Жоғары бастауыш

№6 Б.Момышұлы

Мұғалім

2000-2004

жоғ.

4

Бектурганова Халия Тулегеновна

Жоғарғы математика

“Тұран” мектеп гимназиясы Директ.оқу ісі жөн. орынбасары

 

жоғ.

5

Пірназаров Ислам Тұрдыбайұлы

Дене тәрбиесі

№31 М.Әуезов ж.о.м. Жоғарғы мұғалім

2002-2004

жоғ.

І-санатты, директордың оқу ісі жөніндегі және тәрбие ісі жөніндегі орынбасарлары, педагог-психолог ұстаздар.

Аты-жөні

Мамандығы

Қызметі

Бітірген жылы

Санаты

 

Ельбаева Зулфумор Сесановна

Тарих және география

Әл-Фараби ж.о.м. Оқу ісі жөніндегі орынбасары

2005

I

 

Ташимбаева Ханбибі

Жоғары бастауыш сынып мұғалімі

Сарыарқа ж.о.м. Бастауыш сынып оқу ісінің меңгерушісі

2007

I

 

Төленов Ниятулла

Тарих

№4 Абай ж.о.м. Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

2005

I

 

Бедилова Гулжан Мелдехановна

Жоғары бастауыш сынып

“Мақтаарал” ж.о.м. Оқу ісі жөніндегі орынбасары

-

I

 

Джанбаев Сейсенбай Балағазович

Тарих география

“Мақтаарал” ж.о.м. Оқу ісі жөніндегі орынбасары

2005

I

Мамраймов Малик Даулетович

Дене тәрбиесі

“Тұран” мектеп гимназиясы Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

2003

I

 

Базарбаева Бибігүл

Музыка

М.Ғабдуллин о/м Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

2002-2005

 
 

Оразов Бахытбек Қошқарұлы

Тарих және география

№117 ж.о.м.

Оқу ісі жөніндегі орынбасары

2002-2007

І

 

Мамраймов Тәліп Даулетович

Тарих

І.Жансүгіров ж.о.м. Оқу ісі жөніндегі орынбасары

2003

І

 

Беканова Гулзира Сапарқызы

Ағылшын

Бейінді оқыту жөніндегі орынбасары.

2003-2008

 
 

Жолдыбаева Нагима Шукирбайқызы

Информатика

“Мырзакент” ж.о.м. Оқу ісі жөніндегі орынбасары

2000-2004

 
 

Нұрасаров Бағдаулет Бекмұратұлы

Тарих география

Гагарин о/м Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

2003-2007

 
 

Сармолдаева Лариса Жаксылыковна

Қазақ тілі және әдебиеті

№20 Ш.Құдайбердиев о/м Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

2006

I

Зияханов Арман Әбдіразақович

Жоғ.тарих-эконом.

“Тұран” мектеп гимназиясы

Оқу ісі жөніндегі орынбасары

2007

I

 

Шахидинова Гулбайра Каржауовна

Жоғ.қазақ тілі мен әдеб.

“Тұран” мектеп гимназиясы

Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

2005

I

 

Налибаев Қуаныш Мусабекович

ДШС

Н.Исмайлов ж.о.м. Оқу ісі жөніндегі орынбасары

2003

 
 

Жаманқараев Абдіразақ Нұрлыбекұлы

Дене тәрбиесі

№15 Ж.Нұрлыбаев ж.о.м. Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

2000-2005

-

 

Уркумбаева Гүлжан Рахымқызы

Жоғары ағылшын тілі

М.Мәметова о/м Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

1999-2003

 
 

Тәңірбергенов Ержан Амангелдіұлы

Жоғары тарих география

“Нұрлы жол” ж.о.м. Оқу ісі жөніндегі орынбасары

2004

II

 

Талипов Данияр Оқапұлы

Тарих

Г.С.Титов ж.о.м. Оқу ісі жөніндегі орынбасары орынбасары

1998-2002

 
 

Қауымбаева Меруерт Суйншбековна

Бейнелеу өнері және сызу

№115 о/м Тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

   
 

Мансуров Ержан Ибрагимұлы

Дене шынықтыру және спорт

№119 ж.о.м. Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

1999-2003

І

 

Елемесов Аязхан

Дене тәрбие Дене шынықтыру және спорт сі

№2 Ш.Уалиханов ж.о.м. Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары

1999-2004

I

 

Кенжеев Қалмахан Туленович

АӘД

№34 Қ.А.Яссауи ж.о.м. АӘД жетекшісі

2006-2008

-

 

Алибаева Жамал Кобеевна

Психолог

“Дәуір” ж.о.м. Психолог

2010

I

 

Досымбетова Асия Келисовна

Ағылшын тілі

Әл-Фараби ж.о.м. Психолог

2007

II

 

Аяпов Алим Серикбаевич

АӘД

“Мақтаарал” ж.о.м. АӘД жетекшісі

-

II

 

Ағыбаева Құралай Жұмахметқызы

Жоғ.,инженер құрылысшы тарихшы

№119 ж.о.м. Әлеуметтік-педагог

2003

II

 

Тохатова Мөлдір Сәрсенбекқызы

Өзін-өзі тану

№4 Абай ж.о.м. Педагог-психолог

2005-2009

-

 

Билдебеков Талғат

Информатика

№52 Ә.Жангелдин ж.о.м. Іс-жүргізуші

2003-2008

-

 

Сейілхан Айгүл Арыстанқызы

Педагогика психология

“Мақтаарал” ж.о.м. Педаого-психолог

2005-2010

-

 

Сатенбеков Бахытжан Алтуреевич

Педагогика психология

Н.Оңдасынов ж.о.м. Педаого-психолог

2009-2011

-

 

Кыдырбаева Тилла Кайырбекович

Педагогика психология

№120 ж.о.м.

Педаого-психолог

2009-2011

 
 

Байгонырова Шолпан

Педагогика психология

Ш.Уалиханов ж.о.м. Педаого-психолог

2009-2011

 
 

Амамуратова Палина Эдуартовна

Педагогика психология

“Мәдениет”ж.о.м. Педаого-психолог

2005-2009

 

“Сырдария” университетін үздік дипломмен бітірген түлектер тізімі.

Аты-жөні

Мамандығы

Оқу жылы

Қызмет орны мен қызметі

1

Құрымбаева Гүлназ Бектурсыновна

Тарих

1999-2003

 

2

Сатылханова Улжалгас

Тарих

1999-2003

 

3

Бозаева Алия

Тарих

1999-2003

 

4

Мансуров Ержан Ибрагимұлы

Дене шынықтыру және спорт

1999-2003

№119 ж.о.м. Директордың тәрбие ісі жөніндегі орынбасары

5

Жумабеков Ерболат

Информатика

1999-2003

 

6

Ержан Карлыгаш

Информатика

1999-2003

 

7

Әуелбеков Жомарт

Қазақ тілі мен әдебиеті

1999-2003

М.Ғабдуллин о/м І-санатты мұғалім

8

Махымова Раушан

Қазақ тілі мен әдебиеті

1999-2003

 

9

Әбілова Мария

Қазақ тілі мен әдебиеті

1999-2003

 

10

Орақбаева Гүлмира

Шет тілі

1999-2003

 

11

Жумабекова Улбосын

Шет тілі

1999-2003

 

12

Кудриякова Роза

Шет тілі

1999-2003

 

13

Айдарова Гулзира Серікбайқызы

Биология

2000-2004

 

14

Иманова Гаухар Бердіханқызы

Биология

2000-2004

 

15

Айтпенова Дина Жақсыбекқызы

Биология

2000-2004

 

16

Расулова Нұршаш Абайқызы

Биология

2000-2004

 

17

Молдабекова Құрбанкүл Тұрсынбайқызы

Биология

2000-2004

 

18

Мырзабекова Лаззат Лесбекқызы

Шет тілі

2000-2004

 

19

Мырзатаева Гүлнұр Қынабекқызы

Шет тілі

2000-2004

 

20

Ахмед Тұрғанай Файзуллақызы

Информатика

2000-2004

“Сырдария” университеті, Тіркеу бөлімінің тіркеушісі

21

Бектенов Жаркынбек Әшірбекұлы

Дене шынықтыру және спорт

2000-2004

 

22

Сырбаева Алмагул Әбдіқызы

Тарих және география

2000-2004

“Сырдария” университеті, “Отан және шетел тарихы” кафедрасының т.ғ.магистрі оқытушы

23

Ашимов Сапарбек Айтуганович

Экономика

2000-2004

 

24

Нәлжанова Гулжахан Әкімбекқызы

Педагогика ж/е бастауыш

2000-2004

 

25

Сапаров Жандос Султанбаевич

Қазақ тілі ж/е әдебиеті

2000-2004

 

26

Жумашева Шырынкул Толесбаевна

Тарих ж/е география

2000-2004

 

27

Тастанбекова Нурилла Әзімбекқызы

Қазақ тілі мен әдебиеті

2000-2004

 

28

Мүташева Сарсенкул Қындыбайқызы

Қазақ тілі мен әдебиеті

2000-2004

 

29

Оспанова Гүлнар Тойлыбайқызы

Қазақ тілі мен әдебиеті

2000-2004

 

30

Отарбаева Гаухар Бұхарбайұлы

Шет тілі

2000-2004

 

31

Халенова Гулнар Абдулхасымқызы

Шет тілі

2000-2004

 

32

Әбдрахманова Салтанат Қалмырзақызы

Шет тілі

2000-2004

 

33

Сатылханова Гүлмира Алиханқызы

Шет тілі

2000-2004

 

34

Мырзабек Лесбек Әліпұлы

Тарих және география

2002-2004

“Сырдария” университеті, “ДШС” кафедрасының п.ғ.к., оқытушы

35

Агибаева Құралай Жумахметовна

Тарих және география

2002-2004

№119 ж.о.м. Әлеуметтік-педагог

36

Сатымбекова Айгерім Мамадияровна

Тарих география

2001-2005

 

37

Тәпиев Бақытжан Талғатұлы

Тарих география

2001-2005

 

38

Мусаева Айжарқын Досановна

Тарих география

2001-2005

 

39

Торыбаева Гулжахан Ауесхановна

Информатика

2001-2005

 

40

Лауэр Виталий Львович

Информатика

2001-2005

Әл-Фараби ж.о.м. Мұғалім

41

Хабибуллаев Жанибек Октемович

Математика

2001-2005

ХҚТУ, PhD докторы

42

Бекбалаева Дилара Сапархановна

Журналистика

2001-2005

 

43

Кошерова Ақерке Заманхановна

Қазақ тілі мен әдебиеті

2001-2005

 

44

Сындарова Бибигул Абдурашидовна

Қазақ тілі мен әдебиеті

2001-2005

 

45

Сатбекова Куралай Тулегеновна

Шет тілі

2001-2005

 

46

Сыдыкова Арыскүл Наркозиевна

Педагогика ж/е бастауыш

2000-2005

 

47

Анарбаева Клара Олжабаевна

Тарих және география

2002-2006

 

48

Утебекова Улжан Жексенбаевна

Бухгалтерлік есеп және аудит

2002-2006

 

49

Абдиев Толеген Серікбайұлы

Дене шынықтыру және спорт

2002-2006

 

50

Алайдаров Баймахан Злайдарұлы

Дене шынықтыру және спорт

2002-2006

 

51

Рахымжанова Жанна Танатаровна

Тарих және география

2002-2006

 

52

Есетова Айнур Сатыбалдиевна

Химия және биология

2003-2007

 

53

Алданазарова Мадина Шакировна

Химия және биология

2003-2007

 

54

Сарбасова Лаура Нысанбаевна

Химия және биология

2003-2007

 

55

Бозанбекова Улбосын Абдуайтовна

Химия және биология

2003-2007

 

56

Амирбекова Улжаркын Данабековна

Физика және информатика

2003-2007

 

57

Сухов Василий Викторович

Физика және информатика

2003-2007

 

58

Аязбекова Киздаргул Сейдахановна

Қазақ тілі мен әдебиеті

2003-2007

 

59

Тултаева Перуза Алмахановна

Қазақ тілі мен әдебиеті

2003-2007

 

60

Байтенова Карлығаш Абдуманаповна

Шет тілі

2003-2007

 

61

Алимбекова Сауле Турсынхановна

Шет тілі

2003-2007

 

62

Пояркова Марина Алиевна

Шет тілі

2003-2007

 

63

Сакиева Лаззат Абаевна

Тарих және география

2003-2007

 

64

Танабаева Гулзат Махмуддиновна

Тарих және география

2003-2007

 

65

Байжигитова Гаукар Мирзабаевна

Тарих және география

2003-2007

 

66

Байжанов Ержан Турсынбекович

Тарих және география

2003-2007

 

67

Пак Ольга Анатольевна

Музыкалық білім

2003-2007

 

68

Саттарова Айда Жорабаевна

Информатика

2004-2008

 

69

Кукиева Дина Жанбырбаевна

Математика

2004-2008

 

70

Сапаков Динмухамед Абдуалиевич

Физика

2004-2008

“Сырдария” университетінің “Жоғары математика және физика” кафедрасының м.ғ.магистрі оқытушы

71

Есимбетова Замира Кыдырбаевна

Физика

2004-2008

 

72

Тажиева Айнур Хасановна

Биология

2004-2008

 

73

Сапарова Бахтыгул Исаевна

Биология

2004-2008

 

74

Анарбекова Гульзада Шокановна

Биология

2004-2008

 

75

Муйтембаева Лаззат Максутқызы

Қазақ тілі мен әдебиеті

2004-2008

 

76

Мустафаева Гулнур Бахитбековна

Тарих

2004-2008

 

77

Ақжарова Ақбаян

География

2004-2008

 

78

Шойгараева Адина Оразимбетовна

Юриспруденция

2003-2008

 

79

Бекитауов Нурлыбек

Дене шынықтыру және спорт

2004-2008

Ғ.Мұратбаев педагогикалық коледжінің оқытушысы

80

Муталиев Бекарыс Турдыкулович

Дене шынықтыру және спорт

2004-2008

“Сырдария” университетінің “Сырттай оқу” факультетінің әдіскері

81

Кукиева Камила Жанбырбаевна

Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі

2004-2008

 

82

Георгица Александра

Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі

2004-2008

 

83

Қожабеков Ержан Алибекович

Қаржы

2004-2008

 

84

Мамытқасым Сара

Информатика

2005-2009

 

85

Нарзиева Озода

Математика

2005-2009

 

86

Абдукадирова Улжан Абдусаматовна

Физика

2005-2009

Б.Момышұлы Мұғалім

87

Тагаева Жайсанкул Даулбаевна

Биология

2005-2009

 

88

Нысанбаева Ақмарал Кудретовна

Химия

2005-2009

 

89

Ибадуллаева Нагима Лесбаевна

География

2005-2009

 

90

Кудиретова Жадыра Турдикалиевна

Тарих

2005-2009

 

91

Анламасова Айман

Бастауыш оқытудың педагогикасы мен әдістемесі

2005-2009

 

92

Майтесян Айда Ардавазовна

Педагогика және психология

2005-2009

 

93

Безрукова Нина Юрьевна

Педагогика және психология

2005-2009

 

94

Дуйсенов Ерлан

Дене шынықтыру және спорт

2005-2009

 

95

Айнабаева Жадыра Оразбаевна

Музыкалық білім

2005-2009

 

96

Байбусинов Акмулла Шаминовна

Дене шынықтыру және спорт

2006-2010

№119 ж.о.м мұғалім

97

Енимбаева Балжан Алсейтовна

Музыкалық білім

2006-2010

 

98

Сапарбаева Светлана Куатбековна

Музыкалық білім

2006-2010

 

99

Алтынбекова Дана Бабаховна

Информатика

2006-2010

 

100

Шайимова Зарина Курбановна

Информатика

2006-2010

 

101

Хабибуллаева Гулнара Кошымовна

Информатика

2006-2010

 

102

Танірбергенова Асел Сагидуллаевна

Есеп және аудит

2006-2010

 

103

Адилова Карлыгаш Ермекбаевна

Биология

2006-2010

 

104

Бижанова Айнур Абдрамановна

Биология

2006-2010

 

105

Жунисова Бибижамал Алмаханбетовна

Шет тілі: екі шетел тілі

2006-2010

 

106

Тогаймуратов Аскар Бохтиярович

Тарих

2006-010

Өзбекәлі Жәнібек ж.о.м. мұғалімі

107

Нурымбетов Мурат Жангалиевич

Тарих

2006-2010

ОҚПИ жастар комитеті

108

Калмирзаева Сапаркул Жумадиллаевна

Биология

2006-2011

 

109

Нысанбаева Бибигул Кудретовна

Биология

2007-2011

 

110

Бекмуратов Сейтжан Сержанович

Музыкалық білім

2007-2011

 

111

Жиенбекова Айгерим Кожанкизи

Шет тілі: екі шетел тілі

2007-2011

 

112

Жумабекова Улбосын Онгарбеккызы

Физика

2007-2011

 

113

Абдраманова Гульнара Даулеткалиевна

Математика

2007-2011

 

114

Балгабаева Жулдызай Сарсенбаевна

Қаржы

2007-2011

 

115

Мирзабаева Айгуль Муратбековна

Қаржы

2007-2011