қазақша орысша сайтын картасы конак кітабы English













2015-2016 оқу жылында университеттің студенттері
"Интерактивті мультимедиа тақтасын тиімді пайдалану" біліктілік курсы бойынша мәліметтері

2015 жылы 5-ші қазанда виртуалды кітапханада бітіруші студенттер үшін "Интерактивті мультимедиялық тақтаны оқыту процесінде пайдалану" біліктілікті көтеру курстары ұйымдастырылды.


Сабак кестесі (Ms Word)
Есебі (Ms Word)
Жалпы есеп (Excel)


Кесте 1. Курсы қатысатын студенттер факультет бойынша мәліметтер

Факультеттер

Бітірушілер саны

Курсқа қатысқаны

%

1

Гуманитарлық білім

173

109

63%

2

Жаратылыстану және математика

162

114

70%

3

Өнер

45

19

42%

4

Дене шыныктыру жане спорт

30

24

80%

Барлығы

410

266

65%

Кесте 2. Курсы қатысатын студенттер лек (поток) бойынша мәліметтер

Лек саны

Оқу мерзімі

Топтар

қатысқан студ.саны

жалпы студ.саны

%

1

5 - 17 қазан 2015ж.

Био-12, Био-12 гж

17

47

36%

2

19 - 31 қазан 2015ж.

Хим-12, Гео-12

30

34

88%

3

2 - 14 қараша 2015ж.

Муз-12, Бос-12, КО-12

19

45

42%

4

16 - 28 қараша 2015ж.

Бпа-12, Бпа-22

25

59

42%

5

18 - 29 қантар 2016ж.

Тар-12, Инф-12, ЕТ-12

24

64

38%

6

14 - 25 наурыз 2016ж.

ШТ-23, ПжП-12, Инф-12, ЕТ-12

38

47

81%

7

28 наурыз - 8 сәуір 2016ж.

КТ-12, Бпа-12, ДШ-12, ПжП-12

52

52

100%

8

4 - 15 сәуір 2016ж.

Мат-12, Шт-12

37

38

97%

9

25 - 31 сәуір 2016ж.

Физ-12, ДШ-12, Инф-12

24

24

100%

Барлығы

19 топ

266

412

65%




1 лек (поток) 5-17 қазан аралығында 17 студент осы курсы толық бітірді. Төменде кестеде сабак кестесі көрсетілген.

Тобы
Студенттің аты жөні
Оқу мерзімі

5-17 қазан 2015 ж. аралығында

Баяндамалардың тақырыптар
Био-12

(23 студент)

1

Әбдікерім Марфуға Нартайқызы

+

Сезім мүшелері

2

Абишева Сандуғаш

+

Қосмекенділер немесе амфибилер (amphibia) класы

3

Амамуратов Далер Хосилович

+

Қол сүйектері. Аяқ сүйектері

4

Түгелбай Салтанат

+

Өсімдіктердің өсуі мен дамуы

5

Қанытбекова Айдана Абдуманапқызы

+

Адамның және жануарлардың тірек қимыл аппаратының ерекше қасиеттері.

6

Шүкірбекова Жадыра Айтбайқызы

+

Құстар

7

Биболова Бибіжамал Асанқызы

+

8

Бақытжанқызы Нурбике

+

9

Қалыбаева Перизат Даулетбекқызы

+

Барлығы: Қатысқандар: 9 студент (39%). Бітірген: 6 студент сертификат алды

Био-12 жғ

(24 студент)

1

Дабылова Ұлбөбек Сабырәліқызы

+

Ас қорыту жүйесі

2

Бигараева Мадина Берікқызы

+

Тыныс алу жүйесі

3

Нұрлыбаева Салтанат

+

Құстар және олардың түрлері

4

Тұрыш Әзиза Орынбойқызы

+

Жүрек,оның қалыптасуы,сыртқы пішіні,қапшығы

5

Махмұт Абай

+

Ми бөлімдерінің қызметі

6

Изимов Нурсултан Нартаевич

+

Адам генетикасы

7

Жаңбырбаева Мәдина Әлімханқызы

+

8

Алиева Молдир Ермекбаевна

+

Барлығы: Қатысқандар: 8 студент (33%). Бітірген: 6 студент сертификат алды

Барлығы 1 лек бойынша:
Қатысқандар: 17 студент (33%)
Бітірген: 17 студент сертификат алды (25%)






2 лек – "Жаратылыстану ғылымдар" факультетінің студенттер, Хим-12, Гео-12 топтар

2 лек (поток) 19 қазан - 31 қазан аралығында 30 студент осы курсы толық бітірді. Төменде кестеде сабак кестесі көрсетілген.

Тобы

Студенттің аты жөні

Оқу мерзімі

19-31 қазан 2015 ж. аралығында

Баяндамалардың тақырыптар

Хим-12

(16 студент)

1

Азимова Зарина Темуровна

+

Химиялық ойындар

2

Сейдазім Айжан Бахытхожақызы

+

Бейметалдар химиясы

3

Юсупова Азизахон Фарходкизи

+

Полимерлер

4

Ерманова Динара Ерланқызы

+

Химиялық ыдыстар

5

Құлмұратова Ақсәуле Жамалбекқызы

+

Галогендердің ашылу тарихынан

6

Абдуллаева Салтанат Нурланқызы

+

Органикалық химияның даму тарихы

7

Өскенбай Ләззат Сапарбайқызы

+

Дәрумен

8

Култаева Сауле Тажибайқызы

+

Қызықты химия

9

Жаңабаева Баянсұлу Халилуллақызы

+

КҮКІРТ S

10

Таныбаева Динара Есенбекқызы

+

Химиялық байланыс

11

Төлепова Әйгерім Үсенқызы

+

Сергізу ойыны

12

Кулиев Баходир Куконович

+

Биохимия негiздерi

 

Барлығы: қатысқандар: 12 студент (75%). Бітірген: 12 студент сертификат алды

Гео-12

(18 студент)

1

Рахман Құрманбек Жарқынбекұлы

+

Дүниежүзілік мұхит және оның бөліктері

2

Пістебеков Шынболат Әділханұлы

+

Жер беті

3

Шерхан Сабит нұрланұлы

+

Қазақстан республикасының қорықтары

4

Серікбайұлы Сәбит

+

Жанартау

5

Базарбаев Шахзод Комилжанұлы

+

"Голландия" қызғалдақтар отаны

6

Халилов Сураж Нематуллаұлы

+

Жер планетасы

7

Жамалов Журабек Эсанұлы

+

Жалпы жертану

8

Юсупова Севара Сабиржановна

+

Горы Казахстана

9

Жетібайұлы Бақдаулет

+

Тынық мұхит табиғатына аймақтық шолу

10

Әліпбек Маржан Ұсенқызы

+

Әлемнің ең биік сарқырамалары

11

Жусипова Мадина Назарбаевна

+

Қазақстанның экономикалық аудандары

12

Каттаев Аманбой Розимуратович

+

Жер сілкіну

13

Қайранов Еркебұлан Нұржанұлы

+

Азияның жетекші елі-Жапония

14

Мырзақұл Ерғазы

+

Арал теңізі

15

Оразгелдиев Баймахан Нураланулы

+

Литосфера

16

Шиназбек Ақерке Мухитқызы

+

Ландшафт экологиясы

17

Кадирова Зулфия Салимовна

+

Мұхиттағы мұз

18

Кадырова Гулноза Зиедилоевна

+

Антропогенді ландшафт

 

Барлығы: қатысқандар: 18 студент (100%). Бітірген: 18 студент сертификат алды

Барлығы 2 лек бойынша: 
Қатысқандар: 30 студент (88%) 
Бітірген: 30 студент сертификат алды (88%)

Хим-12 тобы Гео-12 тобы
Хим-12 тобы
Гео-12 тобы



3 ЛЕК. Оқу мерзімі: 2 қараша - 14 қараша 2015ж. (2 АПТА) 3 топ: Муз-12, Бөс-12, КО-12 БАРЛЫҒЫ 45 СТУДЕНТ

Тобы

Студенттің аты жөні

Оқу мерзімі

19-31 қазан 2015 ж. аралығында

Баяндамалардың тақырыптар

БӨС-12 топ

(13 студент)

1

Ағатай Айша Бекхалиқызы

+

Бейнелеу өнерінің түрлері және жанрлары

2

Тоқаяқова Айтолқын Боранбайқызы

+

Адамның рухани және материалдық өмірінде  бейнелеу өнерінің алатын орны

3

Есенбек Салтанат Назарбекқызы

+

Бейнелеу өнерін мектепте оқыту әдістемесінің мақсаттары мен міндеттері

4

Оңалтай Айдана Айтбайқызы

+

Мүсіндеу,нұсқадан сурет салу,қағаз пластикасы және сабақтардың теориялық негіздері

5

Тұрғанбекова Наргиза Базарбекқызы

+

Қайта өркендеу дәуіріндегі аса көрнекті суретшілер

6

Бекшора Фарида Сапаралықызы

+

Бейнелеу өнерінің түрлері және жанрлары

7

Байдулла Жадыра Абайқызы

+

Франция қайта өрлеу дәуірінде

Барлығы: қатысқандар: 7 студент (54%). Бітірген: 7 студент сертификат алды

КО-12 топ

(22 студент)

1

Кулахмедова Халима Туйлибековна

+

Кәсіптік оқытудағы инновациялық технологиялар

2

Әбдіманап Ұлжалғас Саққызы

+

Тігін бұйымдарын әзірлеу технологиясына оқыту әдістемесі

3

Абсамат Индира Қанатқызы

+

Костюм композициясы тарауын оқыту әдістемесі

4

Савранова Сания Мұратқызы

+

Сыныптан тыс жұмыстарының оқыту әдістері

5

Ермахан Гүлжахан Төреқұлқызы

+

Тәрбие жұмысының кезеңдері

6

Болатов Нұрдаулет

+

Этикалық тәрбиелік жұмыстар

7

Жұматай Назерке Дүйсенқызы

+

Педагогикалық ынталандыру әдістемесі

Барлығы: қатысқандар: 7 студент (32%). Бітірген: 7 студент сертификат алды

Муз-12 топ

(10 студент)

1

Куралова Гаухар Ералықызы

+

Қазақ халқының музыкалық фольклоры.

2

Жұмабекова Акмарал Шералықызы

+

Эпос айтушылары: бақсы, ұзан,жырау, жыршы, термеші атауларының мән-мағынасы.

3

Бейсенова Арайлым Саттарқызы

+

Музыкалық фольклор және оның этнографиялық сипаты

4

Мурзибаева Фатима Бақытбайқызы

+

Фольклор шығармаларының негізгі белгілері мен сипаттары

5

Әжібек Райхан Мұратқызы

+

Музыкалық қызметтің психологиясы

Барлығы: қатысқандар: 5 студент (50%). Бітірген: 5 студент сертификат алды

Барлығы 3 лек бойынша: 
45 студент курска шақырған, оның ішінде қатысқандар: 19 студент (45%) 
Бітірген: 19 студент сертификат алды (45%)




4 ЛЕК. Оқу мерзімі: 16 қараша - 28 қараша 2015ж. (2 АПТА) 2 топ: Бпә-12, Бпә-22 БАРЛЫҒЫ 59 СТУДЕНТ

Тобы

Студенттің аты жөні

Оқу мерзімі

16-28 қараша 2015 ж. аралығында

Баяндамалардың тақырыптар

Бпә-12

топ

1

Аліпбекқызы Турсынай

+

Ақыл-ой тәрбиесі

2

Мырзаева Оралай Меңлібекқызы

+

Дене тәрбиесінің теориясы мен әдістемесі пән ретінде

3

Қаблан Ұлжан Бегалықызы

+

Мұғалім мектептің оқу - тәрбие процесін жүзеге асырушы және ұйымдастырушы

4

Қалтай Зәрипа Бақытқызы

+

"Абайды оқы - таңырқа!"

5

Құрбанбек Айнұр Мурадбекқызы

+

Мектеп мұғалімі  - қоғамның сенімді өкілі.

6

Лесбай Ұлжан Әлібекқызы

+

Еңбек мотивациясы

7

Өскенбай Жансая Маратқызы

+

Психологиялық тренинг сабақ

8

Сапаралиева Маржан Набатбайқызы

+

Ақыл-ой тәрбиесінің құралдары

9

Қалдыбекова Айида Қанатқызы

+

10

Тоғайқанова Мөлдір Бақадырқызы

+

11

Асилбекова Улбазар Жаркинбекқизи

+

Барлығы: қатысқандар: 11 студент (37%). Бітірген: 8 студент сертификат алды

Бпә-22

топ

1

Андақұлова Перизат Талғатқызы

+

Педагогика ғылым ретінде

2

Аманова Фариза Аллабергенқызы

+

Ян Амос Коменский

3

Әуел Зибаш Алмасқызы

+

Ес процесі

4

Калжигитова Маржанай Султанбековна

+

Сөйлеу және оның түрлері

5

Каппар Ләззат Кенесқызы

+

Темперамент және оның типтері

6

Наргозиева Мадина Мухаметалиқызы

+

Іс-әрекет. Адам іс -әрекетінің түрлері

7

Садыкова Дурдона Едгорқызы

+

Сөйлеуге үйрету методикасы

8

Тағантұрдиева Гүлфарида Жаңабайқызы

+

Педагогиканың жалпы негіздері. Педагогика-адам туралы ғылымдар жүйесінде

9

Туркмонова Дилрабо Алимқызы

+

Тындап – түсінуге үйрету

10

Хидирова Мастона Сафаровна

+

Еңбек психологиясының әдістері

11

Дошанова Салтанат Өмірбекқызы

+

Еңбек психологиясы

12

Халбаева Жадыра Сәтбайқызы

+

Педагогика пәні, оның негізгі ұғымдары

13

Чинтаева Бақтыгүл Қонысбекқызы

+

Барлығы: қатысқандар: 13 студент (45%). Бітірген: 12 студент сертификат алды

ПжП-12 топ

1

Досманбетова Гүлбаршын Талдыбайқызы

+

Менеджмент психологиясы

Барлығы 4 лек бойынша: 
59 студент курска шақырған, оның ішінде қатысқандар: 25 студент (42%)
Бітірген: 25 студент сертификат алды (42%)




5 ЛЕК (ПОТОК) Оқу мерзімі: 18 қантар - 29 қантар 2016ж. (2 АПТА) 3 топ: Тар-12, Инф-12, ЕТ-12. БАРЛЫҒЫ 40 СТУДЕНТ

Тобы

Студенттің аты жөні

Оқу мерзімі

18-29 қантар 2016 ж. аралығында

Баяндамалардың тақырыптар

Тар-12 топ (22 студент)

1

Молдахмет Архад Айтжанұлы

+

Германияның біреуі

2

Қалдыбек Нұрбек Әбдімүтәліпұлы

+

Ата заңымның тарихы

3

Срайылов Ерасыл Мұхтарұлы

+

Ұлы отан соғысы

4

Тагаев Закиржан Алибекович

+

Қарахан мемлекеті

5

Үсентай Бекзат Базарбайұлы

+

Сақтар-ежелгі түріктер

6

Асықбаев Бағлан Жеңісбекұлы

+

"Қазақ хандығы – Тәуелсіз Қазақстан: сабақтастығы мен тағылымы"

7

Қонысбеков Атабек Сейділдәұлы

+

Д.А.Қонаевтің тарихы

8

Ұйқас Нұрсұлтан Алпысбайұлы

+

Қазақ хандығы

9

Түтқабаев Әлихан Әмірұлы

+

Ислам діні

10

Әмре Жақсыбай Рамазанұлы

+

11

Елибаев Ербол Тастанбекович

+

Туркі халықтарының тарихы

12

Тойшыбеков Бекжан Махмуджанұлы

+

Адамды кім жаратты?

Барлығы: қатысқандар: 12 студент (55%). Бітірген: 12 студент сертификат алды

Инф-12 топ (10 студент)

1

Қантөреев Мақсат Тыныштықұлы

+

2

Қадырқұлов Бекжан Бекзатович

+

3

Сейткәрім Талғат

+

4

Савронов Хуршид

+

Барлығы: қатысқандар: 4 студент (40%). Бітірген: 2 студент сертификат алды

ЕТ-12 топ (8 студент)

1

Мәлтаев Мейіржан Ильямбекұлы

+

Компьютерные вирусы и антивирусные программы

2

Айтқұлов Мұқағали

+

3

Бегіндіков Нұрсейт

+

4

Мейірбек Оралай

+

5

Садиров Медет

+

6

Құрбанбай Ынтымақ

+

7

Ильяс Азамат

+

8

Абилкаиров Нурлан

+

Барлығы: қатысқандар: 8 студент (100%). Бітірген: 1 студент сертификат алды

Барлығы 5 лек бойынша: 
40 студент курска шақырған, оның ішінде қатысқандар: 24 студент (60%) 
Бітірген: 13 студент сертификат алды (33%)




6 ЛЕК (ПОТОК) Оқу мерзімі: 14 - 25 наурыз 2016ж. (2 АПТА) 4 топ: ШТ-23, ПжП-12, Инф-12, ЕТ-12. БАРЛЫҒЫ 50 СТУДЕНТ

Тобы

Студенттің аты жөні

Оқу мерзімі

14 -25 наурыз

2016 ж. аралығында

Баяндамалардың тақырыптар

ШТ-23

1

Шаукатова Раушания Фархатқызы

+

Turkey

2

Еркебай Гүлжайна Мұсабайқызы

+

PAST OF SPECH

3

Абдулла Нүргүл Файзуллақызы

+

Kazakhstan is my Motherland

4

Жусипова Маржан Жақсылықовна

+

Political system of England

5

Ергешбай Жайна Тойшыбекқызы

+

Prepositiont

6

Жамал Сабина Бақытқызы

+

May Spring Festival

7

Тлегенова Улданай Талғатқызы

+

Malaysia

8

Елеуова Гульназ Жалгасбаевна

+

Flowers

9

Мамедалі Перизат Жиренбайқызы

+

Astana

10

Арубаева Айжан Дауренбекқызы

+

Holiday

Барлығы: қатысқандар: 10 студент (83%). Бітірген: 10 студент сертификат алды

ПжП-12

1

Аязбекова Перизат Бейсебайқызы

+

2

Асилмаметов Курбан Досмаханугли

+

3

Әбдіразақова Мәдина Танатарқызы

+

Қарым-қатыныс психологиясы

4

Қожанепесов Нұрсұлтан Бекболұлы

+

Жас ерекшеліктері психологиясының жалпы мәселелері

5

Мелдеханова Амина Сламкулқызы

+

6

Мирзаев Жахонгир Орифұлы

+

Бала тәрбиесі

7

Манапова Дилдора Шухратовна

+

8

Уразалиева Алима Муроталиқызы

+

9

Ерхан Айдана Алмасқызы

+

Дау-дамайлар психологиясы

10

Зулпыхаров Бауыржан Нурсейтулы

+

11

Хайдаров Барлыбай Ұзақбайұлы

+

12

Мырзакулова Сапаргүл Талғатқызы

+

13

Маулен Нұргүл Тұрлыбекқызы

+

Барлығы: қатысқандар: 13 студент (72%). Бітірген: 13 студент сертификат алды

Инф-12

1

Бердыханов Ерғали Ереханұлы

+

2

Жақсылық Бауыржан Мұханұлы

+

3

Абсаттаров Төлеген Абсаттарович

+

4

Сейткәрім Талғат Абдіғаліұлы

+

5

Сейткәрім Айнұр Абдрахманқызы

+

6

Әнапияева Айгерім Қонысбекқызы

+

Барлығы: қатысқандар: 6 студент (50%). Бітірген: 6 студент сертификат алды

ЕТ-12

1

Құрбанбай Ынтымақ Жалғасбайұлы

+

Bios туралы жалпы түсінік

2

Құралов Ерболат Жақсыбайұлы

+

Информатика және информация

3

Жақыпбаев Еламан Серікбайұлы

+

4

Бегендіков Нұрсейіт Бақытжанұлы

+

5

Айтқұлов Мұқағали Оралбекұлы

+

6

Ильяс Азамат Жарасұлы

+

Бірнеше жауапты тест генераторын құру

7

Садиров Медет Шәкірұлы

+

Принтерлер

8

Набиев Рустам Атомұлы

+

Паскаль

Барлығы: қатысқандар: 8 студент (100%). Бітірген: 8 студент сертификат алды

Барлығы 6 лек бойынша:  50 студент курска шақырған, оның ішінде қатысқандар: 37 студент (74%) . Бітірген: 37 студент сертификат алды (74%)





7 ЛЕК (ПОТОК) Оқу мерзімі: 28 наурыз - 8 сауір 2016ж. (2 АПТА) 4 топ: БПА-22, ПжП-12, ДШ-22, Инф-12, ЕТ-12. БАРЛЫҒЫ 52 СТУДЕНТ

Тобы

Студенттің аты жөні

Оқу мерзімі:

28 наурыз - 8 сәуір 2016 ж.

Баяндамалардың тақырыптар

БПӘ-22

1

Ахметова Мәдина Нүрланқызы

+

2

Сыдыкова Ақмарал Нұрланқызы

+

үЛКЕНГЕ – ҚҰРМЕТ, КІШІГЕ - ІЗЕТ

3

Аблайева Аймира Оразбайқызы

+

4

Мақсұт Маржан Серіғалиқызы

+

Ақыл-ой тәрбиесі

5

Даулетова Рабиға Сакенқызы

+

6

Ташова Кызжан Темиртайкызы

+

7

Қаратаева Гүлбану Әлішерқызы

+

8

Патсаханова Баян Есбайқызы

+

9

Бектасова Жанат Мұратқызы

+

10

Тұрғанбай Шырынкүл Асанғалиқызы

+

11

Жасузакова Рыскул Муханбетжанқызы

+

Барлығы: қатысқандар: 11 студент. Бітірген: 11 студент сертификат алды

ПжП-12

1

Нурахова Ақмарал Мухамедқызы

+

Мектепке дейінгі балалардың психодиагностикасы

2

Алимкулова Айнур Нурлыбайкизи

+

Жантану ғылымының оқыту пәні, міндеттері мен маңызы

3

Айқымбек Мақпал Мақсатәліқызы

+

Еңбек псхологиясы

4

Джалғасбай Лаззат Сембақызы

+

Түйсіктер

5

Корпебаева Нұрбану Ұлықбекқызы

+

Ерік жөнінде түсінік

6

Кенесбаева Нургул Ихтиярқызы

+

Жантану салалары

7

Өттаеева Айжан Базарбайқызы

+

Эмоция және Сезім

8

Жүнісова Жанат Тойшыбайқызы

+

Қабылдау

9

Есімхан Ұлжан Мырзаханқызы

+

Темперамент және оның түрлері

10

Жарылқасын Айжан Маханбетқызы

+

11

Жұманмұқамбетова Ақмарал Жұманмұқамбетқызы

+

12

Наурызбаева Ақмарал Кемалқызы

+

13

Нақыпбаева Кәмшат Тойжанқызы

+

Еңбек психологиясы

Барлығы: қатысқандар: 13 студент. Бітірген: 13 студент сертификат алды

ҚТ-12, ҚТ-18с

1

Еренбай Бақберген Рсалыұлы

+

2

Майрамова Рабиға Нұрланқызы

+

3

Секенова Назира

+

4

Мұса Нұрбала Бекболатқызы

+

5

Пердебаева Аманкүл Үсенқызы

+

6

Жұнисова Ақерке Мұратбайқызы

+

7

Смайл Мейрамбек Смайлұлы

+

Шәкәрім Құдайбердіұлының (1858-1931) шығармашылық өмірбаяны

8

Бакірбекова Фариза Оңғарқызы

+

9

Аяпова Гүлнүр Әділханқызы

+

10

Турматова Айгүл Жангировна

Барлығы: қатысқандар: 10 студент. Бітірген: 10 студент сертификат алды

Дш-42

1

Хамраева Гулмира Алишеркызы

+

Балалардың спорт дайындығынын ерекшеліктері

2

Кенжаев Абдурахмон Туймуратұлы

+

Жас баскетболшылардың дене қуатын жетілдірудегі дене тәрбиесі пәнінің алатын орны

3

Туйчибаев Жақсылық Тұрдымұратұлы

+

Волейболдағы техникалық қабылдауларды дұрыс үйретудің методикасы

4

Келесбаев Мақсат Қайратұлы

+

Баскетбол ойынына сипаттама. Ойынның тәртібі және құрал жабдықтары

5

Кузибаев Жасулан Бейсенулы

+

Допты төменнен және жоғарыдан қабылдау

6

Нұржан Нұрбақыт Нұржанұлы

+

Жеңіл атлетиканың даму тарихы

7

Матжанов Жанболат Рахатбекұлы

+

Жеңіл атлетика пәніне кіріспе және жеңіл атлетика іліміне жалпы сұрақ

8

Дайрабаев Ибадулла Еркенұлы

+

9

Тәжімұрат Кенжебек Тәжімұратұлы

+

Волейбол ойынының ойналуы

10

Косаев Нұралы Мұратович

+

Волейбол оқыту әдістемесі пәніне кіріспе

11

Сапар Бекжан Серғазыұлы

+

Ќозѓалыс белсенділігін арттыру

12

Төлеген Бексұлтан Үтегенұлы

+

Қозғалыс белсенділігін арттыру

13

Ермахан Жұмахан

+

Эстафеталық жарыс

Барлығы: қатысқандар: 13 студент. Бітірген: 13 студент сертификат алды

Инф-12

1

Асамбаева Балзия Жолдасовна

+

Интернет жүйесімен жұмыс орындау

2

Гайбуллаев Темур Наркулович

+

3

Бекмуратов Фаррух Нурматович

+

Барлығы: қатысқандар: 3 студент. Бітірген: 3 студент сертификат алды

ЕТ-12

1

Мажитов Береке Нұрланұлы

+

Хим-12

1

Зиядалиев Рысбай Мадиярұлы

+

Барлығы 7 лек бойынша:  52 студент курс қатысты, сертификат алды




8 ЛЕК (ПОТОК) Оқу мерзімі: 4 - 15 сәуір 2016ж. (2 АПТА)

Тобы

Студенттің аты жөні

Оқу мерзімі:

4 - 15 сәуір 2016 ж

Баяндамалардың тақырыптар

ШТ-12 тобы

1

Мелдебекқызы Балнұр

+

Holidays in U.S.A.

2

Мамбет Динара Эмомбайқызы

+

The Places of Interest in Great Britain

3

Зұлпанова Ұлзия

+

Adjective

4

Имамберді Ұлжан

+

 

5

Жораева Оразгүл

+

 

6

Бейбітқызы Нурбала

+

 

7

Қарабалаева Бағдат

+

 

8

Абдуллаева Розигуль

+

 

9

Зоржанова Мадина

+

The Present Continuous Tense. Настоящее длительное время в английском языке.

10

Ажибекова Жадыра

+

 

11

Қуан Динара Әбдіәшімқызы

+

Functional Styles

12

Қоржынбаева Әйгерім Бекайдарқызы

+

Phisical education

13

Әшірбай Орынкүл Асқарбайқызы

+

 

14

Айнабекова Ақбаян Жақыпқызы

+

 
 

Барлығы: қатысқандар: 12 студент. Бітірген: 12 студент сертификат алды

Мат-12

1

Арипбай Мақсат Шаншарханұлы

+

Математика сабағына қойылатын негізгі талаптар

2

Кенжаева Умида Бахтиярқызы

+

Математиканы оқытудың негізгі дидактикалық принциптері

3

Кабылбаев Ерболат Базарбайұлы

+

 

4

Кожахметқызы Жәудір

+

 

5

Жумабекова Ұлбике Абиласанқызы

+

Математикалық теорияның дамуында аналогия және модельдеудің ролі

6

Мажитов Әмір Дамубайұлы

+

 

7

Сундетуллаева Жансая Ержанқызы

+

Математиканы оқыту әдістемесі тарихына шолу

8

Түймебай Мақпал Бекмұратқызы

+

Анализ және синтез әдістері

9

Оразалиев Мейрамбек Ибрагимугли

+

Математиканың даму тарихы

10

Хасанов Орифжон Джумабекович

+

Сызықтың параметрлік теңдеуі

11

Шаймерденова Дәметкен Жолдасқызы

+

Арифметикалық амалдар

12

Жүсіпбекова Оразкүл Әмірбекқызы

+

Математиканың даму тарихы

13

Боханова Мадина Нурлановна

+

Рационал сандар

14

Кұралбаев Мағжан Бақытжанұлы

+

Ғылыми таным әдістерінің математиканы оқытудағы рөлі

15

Кұрманбай Нұрболат Бұхарбайұлы

+

Математиканы оқытудың әдістемесі, оның басқа пәндер мен байланысы

16

Есембекова Ұлбала Жаңабайқызы

+

Математиканы оқыту әдістемесі тарихына шолу

 

Барлығы: қатысқандар: 16 студент. Бітірген: 16 студент сертификат алды

ДШ-32

1

Исабеков Өстемір

+

Допты ойынға қосудың түрлері

2

Олжабай Нұрдос Сәбитұлы

+

Волейболдағы техникалық қабылдауларды дұрыс үйретудің методикасы

3

Торібаев Арман Біржанұлы

+

 

4

Қарабеков Олжас Өмірзақұлы

+

Волейбол

5

Нұрханов Құрбанбек Досаналыұлы

+

 
 

Барлығы: қатысқандар: 5 студент. Бітірген: 5 студент сертификат алды

Био-12жғ

1

Тураева Маужуда Егамбердиқызы

+

Гүл. Гүлдің құрылысы және оның қызметі

БПӘ-22

1

Буркитова Диана Түгелбайқызы

+

 
 

Барлығы: 8 лек бойынша қатысқандар студенттер саны: 35. Бітірген: 35 студент сертификат алды





9 ЛЕК (ПОТОК) Оқу мерзімі: 25 - 29сәуір 2016ж. (1 АПТА)

Тобы

Студенттің аты жөні

Оқу мерзімі:

25 - 29 сәуір

2016 ж

Баяндамалардың тақырыптар

Физ-12 тобы

1

Нарзиева Малика Хушвахтовна

+

Физиканы оқыту әдістемесі педагогикалық ғылым

2

Алғибаева Ұлдығыз Базарбайқызы

+

Молекулплық физика

3

Әлімбеков Азат Бекарысұлы

+

Күн энергиясын тиімді пайдалану

4

Орынбаева Айгүл Әмірханқызы

+

Электростатика

5

Жолдасова Жібек Есенгелдіқызы

+

Физика – табиғат туралы ғылым

6

Қуан Рабиға Оразханқызы

+

Температура

7

Есенбеков Заманбек Жайсанбекұлы

+

Жылулық құбылыстардың статистикалық және термодинамикалық әдістерін үйрену

8

Мұстафақұлов Қайыпназар Мұратқасымұлы

+

ТРАНСФОРМАТОР

9

Тұрдыбай Дамира Асқарқызы

+

Қызықты калейдоскоп" атты физикалық ойын

10

Дадаева Нилюфар Әбдурахманқызы

+

Демонстрациялық эксперимент, оның мәні

11

Тугушева Шохсанам Халосбайқызы

+

Айнымалы және электр тогы

12

Сәрсен Мейірхан Жолдасбекулы

+

Ньютонның қозғалыс заңдары

13

Тлеубергенов Еламан Оразұлы

+

Жел энергиясын өндіру.

14

Тазабекова Перизат Мырахметқызы

+

Физикадан оқу сабақтарын ұйымдастырудың формалары

Барлығы: қатысқандар: 14 студент (74%). Бітірген: 14 студент сертификат алды

ДШ-32 тобы

1

Аманов Собит Якубұлы

+

Самбо

2

Бекинов Доврон Кахраманович

+

Секіру техникасының негізін жасау және оқыту әдістемесі

3

Ибаділла Үмбетәлі Шүкірәліұлы

+

Волейбол оқыту әдістемесі

4

Хасан Әлімжан Бауыржанұлы

+

Лақтыру техникасының негізі.

5

Жасұзақов Есімхан Ізбасарұлы

+

Баскетбол ойынына сипаттама

6

Қалыбек Айқожа Қалмұхамбетұлы

+

Жеңіл атлетика

Барлығы: қатысқандар: 6 студент. Бітірген: 6 студент сертификат алды

Инф-12 тобы

1

Хасанов Шавкат Аширбекұлы

+

Программалық қамтамасыз ету.

2

Талтанов Дархан Мүсілімханұлы

+

Есептеу техникасы және дербес компьютер.  

3

Сәрсенбаева Элмира

+

Windows операциялық жүйесінде жұмыс істеу негіздері.

4

Қаратай Азамат Талғатұлы

+

МS WORD редакторы туралы негізгі мағлұматтар.

Барлығы: қатысқандар: 4 студент. Бітірген: 4 студент сертификат алды

 

Барлығы: 9 лек бойынша қатысқандар студенттер саны: 24. Бітірген: 24 студент сертификат алды




Барлық сабақтар екі компьютерлік сыныптарда басқарылды: виртуалды кітапханада және мультимедиа сыныбында аудиториялар заманауи компьютерлік техникамен, яғни, интерактивтік тақтамен, проектормен және өте жылдам Интернетпен жабдықталған.

Бұл оқу курсы университет түлектерін болашақ педагогикалық қызметке жан-жақты сапалы дайындау мақсатында өткізілуде.

Осы курста қажетті білімдерді меңгеріп, сертификат алған жас мамандар, "Сырдария" университетінің түлектері заманауи компьютерлік технологияларды емін-еркін пайдаланып, білім беру мекемелерінде белсенді түрде педагогикалық қызмет атқара алады.

Оқу курсының сабақтары 30 сағаттан тұрады: олардың 4 сағаты лекция, 26 сағаты лабараториялық сағаты түрінде өтіледі.

Практикалық жұмыстарда студенттер MS PowerPoint қолданбалы бағдарламасын меңгерді, ол мультимедиа презентациясы дайындауға мүмкіндік береді.

Курс жетекшісі С.А.Шпенглер cабақты өту мақсатында ғылыми кеңесте бекітілген оқу бағдарламасын, күнтізбектік тақырыптық жоспарын және оқу әдістемелік құралдарын жасап, солардың негізінде сабақтар өтілді.

Интерактивті тақтада ашық сабақтар өту үшін студенттер бірнеше күндер аралығында жеке баяндамаларды MS PowerPoint қолданбалы бағдарламасында дайындады. Баяндамаларды қорғау кезінде басқа мамандықтардың студенттері және оқытушылары қатысып қосымша сұрақтар қойылды.

Студенттерге баяндамаларды дайындау үшін оң жыл аралығында өнделген 250 электронды оқулықтар көмекке берілді.
Бұл оқулықтардан студенттер өздеріне керекті лекция мәтіндерін, сурет-галереядан суреттер мен бейнелеулерді, аудио және бейне-файлдар қолданды. Сонымен қатар, оқу барысында студенттер керекті мәліметтер тауып алу мүмкіндік беретін Интернет желісі қорын белсенді пайдаланды. Баяндамалар MS PowerPoint 2003/2007 бағдарламамен жасалған, әр баяндамада мультимедиа элементтерінен құралған: мәтін, суреттер, фото, видео және дыбыстар.

Баяндамалар

8 жыл бойынша (2009-2016 жж.) 1322 тындаушылар осы курсы қатысқан, онын ішінде 1276 студент және 46 оқытушылар:
2008-2009 оқу жылына - 190 студент
2009-2010 оқу жылына - 134 студент
2010-2011 оқу жылына - 128 студент және 45 окытушылар (барлыгы 173)
2011-2012 оқу жылына - 193 студент
2012-2013 оқу жылына - 157 студент
2013-2014 оқу жылына - 121 студент
2014-2015 оқу жылына - 87 студент және 1 окытушы (барлыгы 88)
2015-2016 оқу жылына - 266 студент




Оқу курсы аяқталғанда студенттерге екі апта бойы алған білімдерін растайтын сертификаттар берілді.







АРХИВ. 2014-2015 оқу жылында университеттің студенттері "Интерактивті мультимедиа тақтасын тиімді пайдалану" бойынша біліктілік курсы өтілді
АРХИВ. Интерактивті мультимедия тақтаны оқыту процесінде пайдалану (2009-2014)

электронды каталогі    басқа оқулықтар    www.ko-sirdariya.kz




Біздің мекен-жайымыз:
160500, Оңтүстік Қазақстан облысы,
Жетісай қаласы, Әуезов көшесі, 11.
тел.: 8(72534) 6-30-00, 6-34-03
факс: 6-34-03, 6-14-63
e-mail:sirdariya@mail.ru



2016 © www.sirdariya.kz
ПнВтСрЧтПтСбВс
free counters
^ Жоғары шығу